Zlati bralci OŠ Neznanih talcev Dravograd so se udeležili prvega letošnjega kviza  pri projektu KNJIŽNE MIŠICE – Mladi povabljeni v koroške knjižnice, ki je potekal v Knjižnici Dravograd v ponedeljek, 6. novembra. Pridružili so se jim tudi zlati bralci OŠ Šentjanž. Kviz sicer poteka v Dravogradu, Slovenj Gradcu, Radljah in na Ravnah na Koroškem.

Tokratna tema je bila zdravilo.  Zlati bralci so med knjižnimi policami iskali recepte za zdravo življenje.  Spoznavali so različne kategorije knjižnega gradiva ter pripravili knjižno »tableto« za skoraj vsako situacijo v življenju.

Pri vodenju kviza sta sodelovali  bivši učenki naše šole Živa Poberžnik in Vita Šmon, zato je bil za naše zlate bralce še toliko bolj zanimiv.

 

 

Knjižničarka Berta Pušnik


ŠOLA, DA SE TI ZROLA 1.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 3.DEL

ZADNJE SLIKE

SPLETNA VARNOST

PRIJAVA