V petek, 26. 10. 2018, smo učenci četrtih in petih razredov pripravili kratek kulturni program za komemoracijo pri spomeniku padlim pri cerkvi sv. Vida in pred občinsko stavbo. Na obeh prizoriščih so nas že čakali predstavniki Društva za vrednote NOB, ki se vsako leto potrudijo, da se spomin na umrle tam dostojno počasti.Vsi navzoči smo se s kratkim razmišljanjem, s pesmijo in z recitacijami poklonili tistim, ki so svoje življenje darovali zato, da bi mi živeli svobodno in srečno.

                                                                                                                                                                        Učiteljica Irena Jeseničnik

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2019

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 1.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 3.DEL

ZADNJE SLIKE

SPLETNA VARNOST

PRIJAVA