urslja 2019V soboto, 21. septembra 2019, smo se člani planinskega krožka OŠ Šentjanž , Dravograd in PD Dravograd povzpeli na Uršljo goro. Bil je prekrasen poznopoletni sončen dan in izkoristili smo ga za druženje, gibanje na svežem zraku, pospešeno dihanje in pašo v razgledih po okoliških vrhovih…

Izleta smo se udeležili v največjem številu doslej. Na goro smo se povzpeli in sestopili iz smeri Naravskih ledin. Pri koči na Uršlji gori smo si privoščili zaslužen počitek, vodnik Jožek Hartman iz PD Dravograd, pa je za otroke pripravil kviz o poznavanju Uršlje gore in jih za znanje nagradil s sladkimi nagradami.

Hvala vsem mentoricam, vodniku Jožeku Hartmanu iz PD Dravograd, ter vsem Vam staršem in otrokom za udeležbo in prijetno druženje.

Kmalu na snidenje.


ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2019

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 1.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 3.DEL

ZADNJE SLIKE

SPLETNA VARNOST

PRIJAVA