bab k1Nekega dne je učiteljica pomislila, da bi lahko 5.a obiskala moja bica. Ta ideja mi je bila všeč, zato je bica prišla. Najprej smo se pogovorili, potem pa smo začeli izdelovati vsak svoj kip. Najprej smo z žico naredili osnovo, da niso izdelki odpadli. Vsi smo naredili glavo in roke. Nato smo z maso vse, razen rok oblikovali. Z večjim kosom, ki smo ga valjali, smo naredili še spodnji del obleke. Vanj smo z različnimi modelčki naredili odprtine. Vmes smo se lahko poigrali z maso. Naredili smo čipkast srček za mame in očke. Ko je vse šlo proti koncu, nam je bica pokazala, kako bomo naslednjič dokončali angelčka.

Preberite več: OBISK MOJE BICE KIPARKE

V sredo, 25.9.2019, smo bili učenci 4. in 5. razreda deležni zanimivih in poučnih vsebin.
V goste so nam prišli mladi raziskovalci iz izobraževalnega centra Otroške akademije za otroke. Izvedli so tri delavnice, pri katerih so bili učenci zelo aktivni in so skozi igro spoznavali svet robotike, znanosti in likovne umetnosti.  Kako so uživali, pa si poglejte tukaj.

Učiteljice 4. in 5. razredov.