Tudi v času od 23.11. do 27. 11. 2020 bi vam želeli ponuditi topel obrok za vaše otroke. Obveščamo vas, da bo šolska kuhinja pripravljala kosila za vse otroke, ki bi zaradi službene odsotnosti staršev to potrebovali.

Cena kosila ostaja enaka, povečana za ceno enkratne embalaže, v kateri bo kosilo pripravljeno za prevzem.

 

Prevzem kosila bo možno osebno prevzeti za šolo pri vhodu v kuhinjo med 11.30 in 13.30 – pozvonite in počakajte. Pri prevzemu ne pozabite na zaščitno masko in varnostno razdaljo!

Kosilo je zaradi dobave živil in organizacije dela možno prijaviti le za ves teden, to je od ponedeljka do petek.

Prijavo vašega otroka na topel obrok za naslednji teden sporočite na e-naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali na tel. številko tajništva šole (02) 872 08 50, in sicer najkasneje do petka, 20. 11. 2020 do 12.00 ure.

S spoštovanjem

Kolektiv OŠ Neznanih talcev Dravograd z ravnateljico Danijelo Ledinek


ŠOLA NA DALJAVO

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA