Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Z novim odlokom, ki bo začel veljati naslednji dan po objavi v Uradnem listu Republike Slovenije, se do 15. januarja 2021 nadaljuje pouk na daljavo.

Želimo vam srečno in uspešno v letu 2021, predvsem pa upamo, da se učenci čim prej vrnejo v šolo. Hvaležni smo, ker v teh težkih trenutkih nudite vso podporo svojim otrokom. Da pa bi vam olajšali morebitne stiske, težave, skrbi smo za vas in vaše otroke odprli telefonsko številko 031 314 238,  na katero lahko pokličete. Skupaj nam bo uspelo rešiti vsakršno zagato.

Ostanite zdravi.

Kolektiv OŠ Dravograd z ravnateljico Danijelo Ledinek

 

 


ŠOLA NA DALJAVO

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA