Spoštovani starši, dragi učenci,  nvs otroci

Obveščamo vas, da bo od torka, 26. 1. 2021, vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. do vključno 3. razreda potekalo v prostorih matične šole in na podružnicah.

Za učence od 4. do 9. razreda bo izobraževanje še naprej potekalo na daljavo.

Pouk na šoli bo potekal po modelu C, ki predvideva, da se dejavnosti obveznega in razširjenega programa izvajajo znotraj iste skupine, oddelka – mehurčka v istem prostoru.

Poskrbeli bomo za varno ter vzpodbudno učno okolje in natančno upoštevali vsa higienska priporočila. V šolo naj pridejo le zdravi otroci.

Maske za učence so obvezne v skupnih prostorih in na kombijih.

Vzpodbujajte, da otroci v šolo prihajajo peš ob 8.10 in odidejo domov po koncu pouka. Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta organizirana le za tiste, ki to nujno potrebujejo (prijave). Vstop staršem v šolo ni dovoljen.

Za vse učence bo zagotovljena malica, kosilo pa za tiste, ki so se nanj prijavili. Dnevna prijava in odjava poteka po ustaljenem redu.

Organiziran bo tudi šolski prevoz po prilagojenem voznem redu.

Z vsemi podrobnostmi glede vračanja učencev od 1. do 3. razreda k pouku v šolskih prostorih vas bodo seznanile razredničarke.

Veselimo se ponovnega prihoda učencev v šolo.

Kolektiv OŠ Neznanih talcev Dravograd z ravnateljico

ŠOLA NA DALJAVO