Spoštovani starši!

Vljudno vas prosimo, da v primeru obolelosti katerega koli od družinskih članov, to sporočite na šolo oziroma o tem obvestite razredničarko svojega otroka, saj boste s tem poskrbeli za varnost tudi vseh ostalih učencev in zaposlenih na šoli.

V šolo k pouku smejo pristopiti IZKLJUČNO ZDRAVI UČENCI in zaposleni. V primeru, da bo prišel vaš otrok v šolo s simptomi, kot so kašelj, kihanje ali smrkanje, ga bomo premestili v izolacijsko sobo, vas pa obvestili, da čim prej pridete po njega in odpeljete domov.

Ker si želimo, da bi za večino učencev čim dlje potekal pouk iz šolskih klopi, vas prosimo, da se dosledno držite vseh napotkov.

ucskLepo pozdravljeni in ostanite zdravi!

Kolektiv OŠ Neznanih talcev Dravograd z ravnateljico Danijelo Ledinek


ŠOLA NA DALJAVO

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA