Spoštovani starši, dragi učenci,     otr

ob prizadevanju nas vseh ravnateljev, nas je MIZŠ obvestilo o spremembi vladnega odloka, ki omogoča kontinuirano delo v šoli za učence I. VIO že s ponedeljkom, 1. 2. 2021. Veseli smo, ker so nam prisluhnili in ugodili naši prošnji, da se učenci vendarle lahko v ponedeljek vrnejo v šolske klopi.

Torej vas obveščamo, da bo od ponedeljka, 1. 2. 2021, do petka, 5. 2. 2021, vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. do vključno 3. razreda potekalo v prostorih matične šole in na podružnicah po že ustaljenem redu.

Za učence od 4. do 9. razreda bo izobraževanje še naprej potekalo na daljavo.

V šolo naj pridejo le zdravi otroci.

Maske za učence so obvezne v skupnih prostorih in na kombijih.

Vzpodbujajte, da otroci v šolo prihajajo peš ob 8.10 in odidejo domov po koncu pouka. Jutranje varstvo in podaljšano bivanje sta organizirana le za tiste, ki to nujno potrebujejo. Vstop staršem v šolo ni dovoljen.

Lep in prijazen konec tedna, v ponedeljek pa se ponovno vidimo.

                                                                                                           Ravnateljica Danijela Ledinek


ŠOLA NA DALJAVO

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA