del2018 1KDAJ ?
V ponedeljek, 22. 1. 2018, ob 17. Uri

KDO ?

V okviru projekta FIT4KID za dan brez multimedije izvedli učitelji in učenci šole ter gostujoči profesorji in dijaki

ZA KOGA?

Učence, starše, dedke in babice.

ZAKAJ?

Da so učenci praktičnim pristopom prišli do novih znanj, izkušenj, spoznanj in se pri tem imeli ' fajn.'

Koordinatorka: Marija Cehner

Preberite več: IZVEDLI SMO NARAVOSLOVNO - TEHNIČNE DELAVNICE

V sredo, 31. 1. je naša šola gostila rokometni turnir mlajših dečkov in deklic. Šolo so zastopali učenci 5. in 6. razredov, ki obiskujejo Zdrav življenjski slog.

Z gosti iz prve in druge osnovne šole Slovenj Gradec smo odigrali kar 6 tekem in na vsaki prikazali dobro igro ter srčnost in borbenost. Ekipa že nestrpno pričakuje naslednji turnir.

Pripravil: Matej Kodrin

Učenci in učitelji OŠ Neznanih talcev Dravograd in njenih podružnic so na šoli tudi  letos pripravili bogato praznično tržnico, ki je potekala že 5. leto zapored in bila še bolj obiskana kot leto poprej. Obiskovalci so se po tržnici začeli sprehajati že od 16. 50 ure naprej in vse do prireditve izbirali darila za krasitev lastnih domov ali pa obdarovanje svojih najbližjih.

Preberite več: 5. tradicionalna praznična tržnica na šoli Dravograd