Mesec oktober – mesec otroka. V ta namen smo s sodelovanjem Ministrstva za notranje zadeve v okviru projekta »Policija za otroke« organizirali lutkovno predstavo Ena, ena, tri – Mali Ojoj. Poučna predstava kako naj se otroci vedejo, ko na njih prežijo raznovrstne nevarnosti. Predvsem, da ko so v stiski pokličejo policijo na številko 113. Po predstavi so učencem 1., 2., 3., 4. in 5. razredov predstavili svoje delo še policisti. Pokazali so jim opremo, pripomočke za delo in službenega psa, ki je učence navdušil.

Na tem mestu bi se radi vsi zahvalili Svetu za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Dravograd, ki nas je finančno podprla in omogočila izvedbo tega projekta.

Učenci in učiteljice


ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2019

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 1.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 3.DEL

ZADNJE SLIKE

SPLETNA VARNOST

PRIJAVA