V petek, 30. novembra, je na Polzeli potekalo državno tekmovanje iz znanja biologije za Proteusova priznanja. Iz naše šole se je državnega tekmovanja udeležilo 6 učencev: Jošt Kadiš, Filip Jeseničnik in Timotej Otto iz 8. Razreda in Špela Gostenčnik, Nuša Kadiš in Neža Pšeničnik iz 9. razreda. Letošnja tema je bila Ogroženi pleveli Slovenije.

Vsi so se odlično odrezali in pokazali ogromno biološkega znanja.

Jošt Kadiš (8.b), Neža Pšeničnik (9.b) in Nuša Kadiš (9.a) so usvojili SREBRNA PROTEUSOVA PRIZNANJA.

Špela Gostenčnik (9.b) in Filip Jeseničnik (8.a) pa sta usvojila ZLATI PROTEUSOVI PRIZNANJI.

Bravo učenci!!! Čestitamo!

Zapisala mentorica Danica Grušovnik.


ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2019

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 1.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 3.DEL

ZADNJE SLIKE

SPLETNA VARNOST

PRIJAVA