Tja, do koder je vredno iti,

ne vodi nobena bližnjica.

(Viljem Ščuka)

VABILO NA RODITELJSKI SESTANEK ZA 9. RAZREDE

Spoštovani starši,

vabimo vas na roditeljski sestanek, ki bo v sredo, 23. 1. 2019, ob 16. uri.

Naše srečanje bo na temo »VPIS V SREDNJE ŠOLE« in bo v jedilnici šole. Pridružili se nam bodo tudi predstavniki projekta »Prehod mladih s posebnimi potrebami na trg dela« ter predstavniki srednjih šol Koroške regije, da predstavijo svoje izobraževalne programe.

Prijazno vabljeni.

SVETOVALNA SLUŽBA

dr. Vasja Žibret, univ. dipl. psih.

RAVNATELJICA

Danijela Ledinek

Tudi v šolskem letu 2018/2019 nadaljujemo s tabori za nadarjene učence. Tabore bomo pripravili v različnih krajih po Sloveniji in na Hrvaškem, v času jesenskih, zimskih, prvomajskih in poletnih počitnic. Že v času jesenskih počitnic, od 27. do 30. oktobra 2018, pripravljamo tri tematske vsebine.

Preberite več: Tabori za nadarjene učence

Spoštovani starši in učenci!

Vabimo vas k sodelovanju v akciji Pokloni zvezek. Slovenska karitas želi zbrati čim več novih, velikih in praviloma črtanih zvezkov za preko 12.000 socialno ogroženih osnovnošolcev. Učenci so prejeli tudi razglednico, na katero lahko narišejo ali zapišejo pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Poklonjeni zvezek ali zvezke naj učenci prinesejo v šolo najkasneje do 8. junija 2018.

Hvala za vašo solidarnost!

Podrobnosti: http://www.karitas.si/pokloni-zvezek