Spoštovani!

V času poletnih počitnic so za nadarjene učence in dijake na voljo tabori, ki se bodo izvajali v Poreču in v Marburgu.

Tabori so odlična priložnost, da mladi preživijo počitnice na drugačen način. Poleg vsebine tabora, bo poskrbljeno tudi za obilo počitniške zabave (kopanje, ogledi, sprehodi, zabavna druženja in še veliko več). Taborov se lahko udeležijo tudi učenci, ki niso prepoznani kot nadarjeni učeni, a ne morejo uveljavljati subvencije.

TABORI, KI SO V PRIPRAVI:

TABOR OŠ/SŠ* Starost TERMIN LOKACIJA CENA
KREATIVNA ANGLEŠČINA 5. – 9. razred 30. 6. – 5. 7. 2019 POREČ 195,00 €
NEMŠČINA* OŠ in SŠ** od 12. - 16. let 2. 8. – 11. 8. 2019 MARBURG

Prijavnice in ostale informacije najdete na spletni strani. Prijave se zbirajo do zapolnitve prostih mest.

KRATKI OPISI TABOROV

*      Tabor ANGLEŠČINE – za tiste, ki jih zanima angleški jezik in si želijo nekoliko drugače preživeti nekaj počitniških dni ob morju. Na taboru bosta v ospredju ustvarjalnost in kreativno pisanje v izbranem tujem jeziku. Ob tem pa še spoznavanje mesta ter aktivno preživljanje počitnic. Tabor je namenjen tistim, ki si želijo veliko zabave, druženja, ustvarjanja in nepozabnih doživetij.

*      ti je bližje NEMŠČINA in potovanja– potem moraš z nami v MARBURG. Učenje nemškega jezika ni nujno sedenje v učilnici in poslušanje predavanj, lahko je pravo potovanje, raziskovanje, zabava in druženje s prijatelji. Obiski zanimivih krajev, adrenalinske in športne dogodivščine, družabne igre in večerne zabave … pri tem pa učenje nemškega jezika steče kar nehote in povsod. Obiskali in raziskovali bomo tudi BONN.

Vse informacije dobite na tel. št. 02 229-69-15 (Urša Žiger) ali po e-mailu: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..