Spoštovani starši in učenci!

Vabimo vas k sodelovanju v akciji Pokloni zvezek. Slovenska karitas želi zbrati čim več novih, velikih in praviloma črtanih zvezkov za preko 12.000 socialno ogroženih osnovnošolcev. Učenci so prejeli tudi razglednico, na katero lahko narišejo ali zapišejo pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Poklonjeni zvezek ali zvezke naj učenci prinesejo v šolo najkasneje do 8. junija 2018.

Hvala za vašo solidarnost!

Podrobnosti: http://www.karitas.si/pokloni-zvezek

Spoštovani starši.

Govorilne ure v tem mesecu bodo v torek, 20. 2. 2018, isti čas kot zmeraj.

Lep pozdrav.                                         Marjeta Podgoršek Rek, ravnateljica šole

ZA KOGA?
ZA UČENCE od 5. do 9. RAZREDA
, ki izkazujejo izjemne potenciale, motivacijo in interes na izbranem
razpisanem področju in imajo identifikacijo o nadarjenosti.

KJE?
NA DOMU MILOŠA ZIDANŠKA NA POHORJU
(Hočko Pohorje 38, 2208 Pohorje)

KDAJ?
26. 2. – 1. 3. 2018: LOGIKA ali GLEDALIŠČE (Z domišljijo v svet)
Udeleženec se lahko udeleži le enega vsebinskega tabora.

Prijavnica

Celotna objava...

Tudi v šolskem letu 2017/2018 se lahko učenci udeležijo taborov za nadarjene. Tabori bodo potekali v različnih krajih po Sloveniji in na Hrvaškem, v času jesenskih, zimskih, prvomajskih in poletnih počitnic. Že v času jesenskih počitnic, od 28. do 31. oktobra 2017, bosta dva tematska tabora v Poreču:

Preberite več: Tabori za nadarjene učence