Spoštovani!

V času poletnih počitnic so za nadarjene učence in dijake na voljo tabori, ki se bodo izvajali v Poreču in v Marburgu.

Tabori so odlična priložnost, da mladi preživijo počitnice na drugačen način. Poleg vsebine tabora, bo poskrbljeno tudi za obilo počitniške zabave (kopanje, ogledi, sprehodi, zabavna druženja in še veliko več). Taborov se lahko udeležijo tudi učenci, ki niso prepoznani kot nadarjeni učeni, a ne morejo uveljavljati subvencije.

Preberite več: Tabori v času poletnih počitnic

Tudi v šolskem letu 2018/2019 nadaljujemo s tabori za nadarjene učence. Tabore bomo pripravili v različnih krajih po Sloveniji in na Hrvaškem, v času jesenskih, zimskih, prvomajskih in poletnih počitnic. Že v času jesenskih počitnic, od 27. do 30. oktobra 2018, pripravljamo tri tematske vsebine.

Preberite več: Tabori za nadarjene učence

Spoštovani starši in učenci!

Vabimo vas k sodelovanju v akciji Pokloni zvezek. Slovenska karitas želi zbrati čim več novih, velikih in praviloma črtanih zvezkov za preko 12.000 socialno ogroženih osnovnošolcev. Učenci so prejeli tudi razglednico, na katero lahko narišejo ali zapišejo pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel. Poklonjeni zvezek ali zvezke naj učenci prinesejo v šolo najkasneje do 8. junija 2018.

Hvala za vašo solidarnost!

Podrobnosti: http://www.karitas.si/pokloni-zvezek