V petek, 2. 6. 2017, smo se odpeljali v Dravograd, kjer smo sodelovali na Žogariji. Tekmovali smo v nogometu, spretnostnih igrah, kvizu znanja ter tekmovanju učiteljev.

Bilo je zelo napeto, a na koncu nam je le uspelo. Navijači so nas zelo spodbujali in mi smo se borili do konca. Zelo smo se zabavali. V finalu smo premagali ekipo iz Dravograda.

Za nagrado smo prejeli 25 vstopnic za ogled nogometne tekme slovenske reprezentance proti Malti in pokal. Na avtobusu smo vriskali in peli od veselja.

V soboto, 10. 6. 2017, smo se v spremstvu učiteljic odpeljali v Ljubljano na ogled tekme. Ko smo prispeli, smo dobili tatuje  s slovensko zastavo, plastenke z vodo in čokolade.

V navijaški coni smo dobili balone , ki smo jih skupaj spustili. Ko se je tekma začela, smo začeli glasno navijati s pomočjo navijaških napihljivih palic. Tekma je bila zelo napeta, vzdušje enkratno.

Bili smo zelo veseli, saj je naša reprezentanca zmagala z rezultatom 2:0.

To je bila super sobota.

Učenke in učenci POŠ Libeliče