IZDELOVALI SMO MILA IN KREME

Prišla je moja mama Andreja Nabernik. Izdelovali smo mila. Najprej smo stopili glicerin na električnem kuhalniku, nato smo dodali barvilo. Nato je mama določila enega, da je dodal klinčke ali presen kakav.

Kar smo stopili, smo nalili v modelčke. Ko se je masa shladila, smo jo vzeli iz modelčkov. Dobili smo lepo milo. Mila bodo za našo tržnico, ki jo bomo imeli 23. 12. 2017.  Takrat bomo imeli tudi božični koncert.

Špela Nabernik, 3. razred

Preberite več: PRIPRAVLJALI SMO SE NA TRŽNICO

Šolarji smo šli v vrtec. Usedli smo se na stole. Prišel je dedek Mraz. Imel je košaro v roki. Košara je bila polna sladkarij. Jaz sem sedel na stolu, ki je imel zadaj krokodila. Na koncu je vrtec dobil bonbone in igračo. Šolarji pa smo dobili bonbon, ki sem ga že pojedel in čokolado.

Mark Kušar Pušelc, 2. razred

Preberite več: OBISK DEDKA MRAZA

V sredo so nas obiskale babice, ki sestavljajo Bica bend.

Gospe so igrale in prepevale. Zapele so nam pesmi Lisička je prav zvita zver, Izidor ovčice pasel in druge. Z njimi smo zapeli tudi mi. Nato smo tudi mi zapeli pesmi.  Na koncu smo dobili balone. In Bica bend se je poslovil od nas.

Lara Kogelnik, 3. razred

Preberite več: BICA BEND