Dne 14. 10. 2013 so imeli učenci 7. razredov tečajno obliko športa za zdravje. Pomerili so se v mini odbojki, ki je potekala v telovadnici naše šole.

Učenci so bili razdeljeni v več ekip. V vsaki ekipi so bili najmanj trije člani. Zmagala je ekipa, v kateri so se trudili Jan Ferk, Lovro Robin in Mitja Schondorfer

Preskusili so se tudi v kegljanju, ki je potekalo v prostorih kegljaškega kluba Interokno-Dravograd. Nekateri so že kegljali kdaj prej, a vseeno je bilo vsem zanimivo. No, na koncu pa so na strelišču lokostrelskega kluba Dravograd preizkusili svoje predznanje, kako se strelja z lokom. Nekateri še nikoli niso streljali z lokom, a so se vseeno preizkusili. In šlo  jim je kar dobro.

Ta dan je bil zelo zabaven, igriv in seveda tudi poučen.

                       Anže Vetrih in Karin Poročnik


ŠOLA NA DALJAVO

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA