V četrtek, 17.10. 2013, smo imeli drugošolci 1. naravoslovi dan: POTUJEMO. Nekaj utrinkov:

Danes smo imeli naravoslovni dan. Najprej smo si v Dravogradu ogledali avtobusno postajo. Potem nas je voznica avtobusa odpeljala na Prevalje. Pred tem je na avtobus pritrdila tablo, da prevaža šolarje. Iz Prevalj smo se peljali z rdeče rumenim vlakom. Delo na železniški postaji nam je razkazal gospod v zeleni uniformi. Naravoslovni dan mi je bil zelo všeč.

                                                                                                                                     ŽANA SENTIČ

Danes sem se imel zelo lepo, ker se rad vozim z vlakom. Vlak je večkrat obstal, ker so bile vmes postaje. Ko je vlak obstal, smo šli nazaj v šolo. Preden pa smo šli na vlak, smo se peljali z avtobusom.  

                                                                                                                         TADEJ KORATŠOLA NA DALJAVO

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA