V soboto,  4. 1. 2014, so se učenci 7-ih razredov pri predmetu šport za zdravje odpravili v Maribor na drsanje in plavanje. Ob 6.30 so se zbrali pred Traberg centrom in z veliko pričakovanja odšli na pot. Vožnja je bila dolga, a je hitro minila zaradi veselega vzdušja na avtobusu. Ko so prispeli pred Ledno dvorano, so bili vsi navdušeni.

Komaj so čakali, da se vrata drsališča odprejo. In točno ob 7.50 so se odprla. Vsi učenci so planili na led. Drsali so ob spremljavi glasbe, ki je neprestano igrala. Vzdušje na ledu pa je bilo fenomenalno. Kljub nekaterim padcem so se učenci in učenke zelo zabavali. Nato pa so se ob 10.00 odpravili proti bazenu. Vožnja do tja je bila kratka. Vsi so se v hipu preoblekli in že so bili tik pred bazenom. Tam nam je prijazen gospod, reševalec iz vode, predstavil nekaj pravil, ki se jih moramo držati na bazenu. Za tem je sledil kratek test plavanja. Ugotovili so,da znajo vsi dobro plavati. Plavali so seveda lahko v olimpijskem bazenu in v malce manjšem. Namakali pa so se lahko tudi v majhnem otroškem bazenu. Okoli 12.30 so se učenci in učenke začeli pripravljati za odhod. V avli so lahko še nekaj malega prigriznili nato pa so se odpravili na pot proti domu. Verjamem, da je bil ta dopoldan zanimiv za vse udeležence.                                                            

Anže Vetrih


ŠOLA NA DALJAVO

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA