V okviru KULTURNEGA DNE smo učenkam in učencem devetega razreda OŠ Dravograd organizirali ogled glasbeno-plesne predstave (muzikala) Romeo + Julija, ki jo izvajajo dijakinje in dijaki II. Gimnazije Maribor v okviru EST (English Student theatre).

V četrtek, 20. marca  smo se ob 16.30 izpred centra Traberg v Dravogradu z avtobusom odpeljali v  Maribor. Predstava se je začela ob 18. uri in trajala dve uri in pol, ki pa sta v čudovitem vzdušju dobre glasbe, plesa , bogatih kostumov in angleškega jezika izredno hitro minili.

Tako smo lahko v angleškem jeziku uživali v sicer tragični ljubezenski zgodbi Romea in Julije. V tem inovativnem in sodobnem muzikalu se režiser Matjaž Latin poigrava z raznolikimi obrazi in čustvenimi stanji glavnih likov. Na odru spremljamo različne pare Romeov in Julij, kako na krilih ljubezni hitijo svoji usodi naproti. Ves svet je Romeo + Julija.(povzeto iz letaka EST). Vsekakor vredno ogleda.


ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2019

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 1.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 2.DEL

ŠOLA, DA SE TI ZROLA 3.DEL

ZADNJE SLIKE

SPLETNA VARNOST

PRIJAVA