V mesecu marcu in aprilu potekajo na podružnični šoli Libeliče aktivnosti ob sodelovanju v projektu PASAVČEK.

Osnovni namen projekta je SPODBUJANJE PRAVILNE UPORABE OTROŠKIH VARNOSTNIH SEDEŽEV TER VARNOSTNIH PASOV MED VOŽNJO.

Učenci vsakodnevno poročajo, kako so se pripeljali v šolo, kje sedijo, če uporabljajo varnostne pasove ter ustrezne otroške sedeže. Za pravilno uporabo le teh dobijo žige z znakom pasavčka, pišejo zgodbice, pesmice, likovno ustvarjajo.

V tem tednu smo preizkusili DEMO SEDEŽE. Povabili smo vrtec ter pripravili roditeljski sestanek. Staršem smo natančneje predstavili naše aktivnosti. Pridružil se nam je g. policist Boštjan Helbl, ki nas je seznanil s prometno varnostjo in zakonodajo na tem področju.

alt

Besedna igrica » LAČNI KROKODIL«.

alt

Preizkus demo sedežev.

 

Zapisala: Helena PepevnikŠOLA NA DALJAVO

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA