OŠ Dravograd in OŠ Šentjanž v sodelovanju z Občino Dravograd že nekaj let nagradijo zlate bralce, ki so brali vseh 9 let osnovnošolskega šolanja.

Letos smo 14 učenk in učencev OŠ Dravograd in 9 učenk in učencev OŠ Šentjanž peljali v Narodno gledališče Celje, kjer so si ogledali predstavo Jaz, Batman. V ponedeljek, 14. 4. 2014, so si ogledali zanimivo predstavo, nato pa jim je igralec izročil posebna priznanja in jih zaželel še veliko bralnih užitkov.

Zlate bralke in zlati bralci OŠ Neznanih talcev Dravograd so:
Lea Kukovec, Klemen Herman, Špela Kajzer, Zala Knez, Leja Kupljen, Matija Šumah, Tina Verhnjak, Tjaša Domadenik, Ajda Grilc, Sara Jamer, Ivana Namar, Anja Ognjanović, Žiga Štalekar in Eva Sekolovnik (POŠ Ojstrica).

Vsem zlatim bralcem iskreno čestitamo! Naj jim bo knjiga zvesta spremljevalka tudi v prihodnje.

MENTORICE BRALNE ZNAČKE