proteus

V petek, 29. novembra 2019, je v Mariboru, na OŠ borcev za severno mejo, potekalo državno tekmovanje iz znanja biologije za Proteusova priznanja, v organizaciji Prirodoslovnega društva Slovenije. Iz naše šole sta se državnega tekmovanja udeležila dva učenca, Filip Jeseničnik in Jošt Kadiš.

Letošnja tema je bila Človeška ribica in jamski ekosistem. Oba tekmovalca sta se odlično odrezala in pokazala ogromno biološkega znanja. JOŠT KADIŠ je usvojil SREBRNO PROTEUSOVO PRIZNANJE, FILIP JESENIČNIK pa ZLATO PROTEUSOVO PRIZNANJE. Naj še omenimo, da je Filip edini dobitnik zlatega priznanja v koroški regiji.

Bravo! Čestitamo!

Zapisala mentorica tekmovanja, Danica Grušovnik.


VARNO V ŠOLI

PRIPOROČILA V ČASU EPIDEMIJE

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

KER POGOVOR DAJE MOČ

ŠOLA NA DALJAVO

TOM TELEFON

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA