"Šestošolci OŠ Neznanih talcev Dravograd sporočamo, da se imamo v šoli v naravi lepo in živahno. Takoj, ko smo prispeli na Tri kralje nad Slovensko Bistrico smo se kar takoj lepo vživeli. Spoznali smo se že s prvimi koraki na smučeh, na bowlingu in na zimskih poteh. Tudi v šolskih klopeh smo že sedeli, pisali dnevnik, računali in pisali domov.

Dobili smo že tudi velikoooo paketov s samimi bolj ali manj koristnimi priboljški. Dragi starši, hvala vam za te priboljške. Zahvali se pridružujejo tudi učitelji spremljevalci, saj so tudi bili deležni vaših pozornosti. Kmalu se vidimo."

Lepe vetrovne in zimske pozdrave vam pošiljamo vsi skupaj. 


VARNO V ŠOLI

PRIPOROČILA V ČASU EPIDEMIJE

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

KER POGOVOR DAJE MOČ

ŠOLA NA DALJAVO

TOM TELEFON

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA