Ker nam je dež ponagajal, učenci 1. a nismo mogli do zabojnika za oblačila in obutev. Pomagali smo si s fotografijami le-tega. Po pogovoru zakaj je Zadruga dobrote postavila ta zabojnik pred našo šolo in kaj v njega odlagamo, smo prišli do zaključka, da bi ga lahko polepšali. Toda kako?

Prva skupina se je odločila, da bi na zabojnik napisala OBLAČILA. Da pa bi vsi, tudi tisti, ki še ne znajo brati vedeli, da vanj odlagamo oblačila, bi te črke oblepili z blagom. Dela so se hitro lotili in nastal je napis OBLAČILA.  

Druga skupina pa se je odločila za napis ČEVLJI. Ta skupina je več časa razmišljala, kako bi to naredili in na koncu so se domislili, da črke iz besede čevlji poosebijo, tako da jim dodajo rok, noge in obraz ter jih polepšajo z vzorčki, kot tudi v Zadrugi dobrote z malce čarovnije iz starih zavrženih oblačil naredijo nove uporabne in lep predmete, ki si jih vsak zaželi. 

ŠOLA NA DALJAVO

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

TOM TELEFON

PROJEKT POGUM

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA