Šolsko leto je naokoli in naš trud je ponovno poplačan. Tako centralnaZahvala za petletno sodelovanje šola, kot tudi vse podružnične šole, so pridobile naziv PLANETU ZEMLJA PRIJAZNA ŠOLA.

Projekt, ki ga na šoli živimo, pri tem pa poskušamo vplivati tudi na miselnost krajanov, spodbuja razvoj pozitivnih človeških vrednot in odnos do našega planeta.

Iskrene čestitke vsem učencem in učiteljem, ki so v projektu sodelovali.

Preberite več: TUDI V ŠOLSKEM LETU 2017/2018 PRIDOBILI NAZIV PLANETU ZEMLJA PRIJAZNA ŠOLA

V 2. b razredu smo si izbrali pravljico Svetlane Makarovič Veveriček posebne sorte.
Knjigo smo prebrali in se o njej tudi pogovorili. Ustvarili smo slikovne knjižice, pisali razglednico veveričku Čopku z lepimi željami, ter se poistovetili z glavnim junakom pravljice. Pri delu smo bili zelo ustvarjalni in domiselni.

Preberite več: Planetu Zemlja prijazna šola - 2. b

Opis:

Najprej smo šli na sprehod , si ogledali drevesa in se ob tem pogovarjali kako zraste drevo, kaj potrebuje za rast. Ustavili smo se ob sadovnjaku, ki je za šolo. V šoli smo lepili kartonske tulce s kolaž papirjem, ki predstavljajo deblo, Nato smo v tulce lepili veje, ki so jih nabrali učenci.

Preberite več: Projekt Planetu Zemlja prijazna šola - 2. razred