Select menu item

Zaključek šolskega leta

Zaključek šolskega leta

Dragi učenci, spoštovani starši, učitelji in vsi zaposleni!

Prišli smo do konca še enega šolskega leta. Za nami so meseci učenja, dela, novih znanj, številnih dogodkov, uspehov in lepih skupnih trenutkov. Bilo je tudi nekaj zahtevnejših dni, a prav iz takšnih izkušenj se največ naučimo in rastemo. Zato sem iskreno hvaležen vsem vam, ki ste s svojim delom, podporo in energijo pomagali soustvarjati še eno uspešno zgodbo naše šole.

Letošnjo zaključno prireditev smo tudi tokrat sklenili nekoliko drugače. Za pravo presenečenje in odlično vzdušje so poskrbeli Fehtarji, ki so s svojo glasbo in dobro voljo pričarali nepozaben zaključek šolskega leta.

Pred nami so poletne počitnice. Naj bodo polne smeha, prijateljstva, novih doživetij in zasluženega počitka. Naj bo to čas, ko budilka za nekaj tednov izgubi svojo moč, šolske obveznosti pa zamenjajo sproščeni poletni dnevi.

Vsem skupaj želim mirne, varne in nepozabne počitnice!

V prilogi vam pošiljam nekaj utrinkov z današnje zaključne prireditve ter poslanico ministra ob zaključku šolskega leta.

Hvala za še eno lepo šolsko leto.

Uživajte v poletju in srečno!

Lovro Plimon,
ravnatelj





Dostopnost