1 . ŠOLSKI DAN 2022-2023

Dragi učenci, spoštovani starši!

Približuje se prvi šolski dan, zato bi vas želeli seznaniti z nekaterimi informacijami za novo šolsko leto 2022/2023 .

Vrata Osnovne šole Neznanih talcev Dravograd s podružnicami se za vse učence odprejo v četrtek, 1. septembra 2022.

Pouk v četrtek, 1. septembra 2022, bo potekal takole:

Sprejem prvošolcev in prvošolk bo na matični šoli in podružnicah ob 10. 00.

Za vse ostale učence od 2. do 9. razreda  bo začetek pouka ob 8. 20. Učenci počakajo pred šolo svoje razrednike, nato pa bodo šli skupaj z njimi v matične učilnice.

Učenci bodo večino prvega dne pouka preživeli z razrednikom/razredničarko. Na razredni uri bodo prejeli vse informacije o šolskem delu in se pogovorili o preventivnih ukrepih. Učenci naj prinesejo šolske torbe, peresnice s pisali, beležke in šolske copate.

V šolo pridite le zdravi otroci.

Za učence bo 1. in 2. septembra 2022 zagotovljena le malica.

Poskus RaP (podaljšano bivanje) bo organiziran za prijavljene učence od 2. do 5. razreda. Odhodi učencev iz poskusa RaP bodo možni ob: 12. 00, 12. 50, 13. 40, 14. 30, 15. 20 in 16. 10.

DRAGE UČENKE, DRAGI UČENCI, POZDRAVLJENI PRVOŠOLČKI! | Šolski elektronski  časopis

Pouk se bo končal po urniku, ki vam ga bodo posredovali razredniki.

Vhodi vstopa v šolo za učence:

• 1., 2. in 3. razreda pri vhodu I. VIO
  • 4., 5. in 6. razreda pri glavnem vhodu (levo)
  • 7., 8. in 9. razreda pri glavnem vhodu (desno)

Šolski prevozi bodo prvi šolski dan organizirani glede na vozni red.

Vozni red  šolskih prevozov si lahko ogledate na spletni strani šole.

V šolskih prostorih je še vedno priporočeno upoštevati preventivne ukrepe NIJZ: umivanje in razkuževanje rok, higieno kašlja.

Želimo vam prijeten začetek šolskega leta.

Kolektiv OŠ Neznanih talcev Dravograd z ravnateljico Danijelo Ledinek

O avtorju