V petek smo se zmenili, da bomo v ponedeljek barvali šolsko ograjo. V ponedeljek smo si oblekli stara oblačila ter zaščitne rokavice. Vsak je dobil svoj čopič. Učiteljice so pripravile različne barve, zmešali smo veliko pisanih odtenkov. Pri barvanju smo pazili, da se nismo preveč popackali in barvali sosednjih letvic. Privoščili smo si odmor, da smo se malo posladkali in odpočili. Bilo je zelo zabavno. Bolj kot smo barvali, bolj smo bili navdušeni.

Takšen je bil ta dan:

Ko sem barvala, sem bila sproščena. Ko sem od daleč pogledala ograjo, se mi je zdelo, da sem v mavrici. Všeč pa mi je bilo zato, ker sem se lahko pogovarjala s prijatelji. Zdaj je ograja lepša kot sem si zamislila.

Pri barvanju ograje sem se počutila odlično in tudi zdaj, ko vidim ograjo, mi je zelo všeč. Mislim, da je več čebel pri naši šoli.

Barvanje je bilo odlično, malo sem bil utrujen.

Ko sem barval ograjo, je bilo zelo zabavno. Prvo sem mislil, da ne bo tako lepo.

Ko smo barvali ograjo, sem bil zelo vesel, ker je veliko lepša ograja.

Odlično! Super! Fajn pisana bo ograja in čebelice bodo veselo letale.

                                                                                                    Učenci PŠ Črneče


VARNO V ŠOLI

PRIPOROČILA V ČASU EPIDEMIJE

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

KER POGOVOR DAJE MOČ

ŠOLA NA DALJAVO

TOM TELEFON

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA