Na velikonočno nedeljo je otroški pevski zbor sodeloval na prazničnem koncertu Godbe na pihala Ojstrica.

Za to priložnost je nastala tudi čisto nova pesem Rozi (glasba in besedilo sta delo gospoda Mirana Švarca, aranžma za godbo pa je ustvarila dirigentka godbe Eva Mori).

Ta večer smo skladbico prvič skupaj izvedli. Petje z orkestrom je za pevce vedno nekaj posebnega, zato smo bili zelo počaščeni, da so nas povabili k sodelovanju. Prijetno glasbeno doživetje je nadgradil tudi naš lutkovni krožek, pod mentorstvom učiteljic Mateje Kovše in Henrike Kaiser. Nastale so prikupne lutke, ki so oplemenitile zgodbo o zajčici Rozi, ki je s svojo drugačnostjo prinesla v gozd veselje in razumevanje.

 

VARNO V ŠOLI

PRIPOROČILA V ČASU EPIDEMIJE

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

KER POGOVOR DAJE MOČ

ŠOLA NA DALJAVO

TOM TELEFON

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA