Kolesarski izpit je prva resna cestna preizkušnja za učence petih razredov osnovne šole, pri katerem morajo pokazati celovito poznavanje cestno prometnih predpisov, obvladati spretnostno vožnjo na kolesarskem poligonu in seveda uspešno opraviti še praktično vožnjo s kolesom na prometnih površinah z vsemi ostalimi udeleženci v prometu.Paziti morajo, kako se znajdejo v vseh predvidljivih in nepredvidljivih prometnih situacijah tako, da so varni sami in ostali udeleženci v prometu.

Kolesarski izpit so učenci uspešno opravili 7. junija 2011. Obljubili so, da bodo upoštevali vsa prometna pravila in da bodo vedno nosili čelado.

Zahvaljujemo se mentorici Elizabet Negovec Kopmajer, ki je učence teoretično pripravljala na kolesarski izpit, policistu Marku Prevorčiču pri izvedbi kolesarskega izpita in g. Saherniku za pregled tehnično brezhibnih koles.

Vsem učencem iskreno čestitamo in jim želimo VARNO VOŽNJO.

Učiteljice Betka, Marija in Lina.


VARNO V ŠOLI

PRIPOROČILA V ČASU EPIDEMIJE

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

KER POGOVOR DAJE MOČ

ŠOLA NA DALJAVO

TOM TELEFON

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA