ponp1

Ob Svetovnem dnevu čebel smo pripravili naravoslovni dan. Poudarili smo pomen ohranjanja čebel in spoznali nekaj zanimivosti. Na tlakovana tla smo z barvnimi kredami narisali čebelarsko pravljico. Naše čebelice so poletele preko državne meje, vse do Šmihela nad Pliberkom. K sodelovanju nas je povabilo tamkajšnje čebelarsko društvo. Okvirje nakladnih panjev smo poslikali z živahnimi motivi. Po delu smo si privoščili čaj z dišavnicami s šolskega vrta. Dodali smo slovenski med ter se posladkali z domačimi medenjaki. K sodelovanju smo povabili vrtčevske otroke.

Preberite več...


VARNO V ŠOLI

PRIPOROČILA V ČASU EPIDEMIJE

POSKRBIMO ZA SVOJE DOBRO POČUTJE

KER POGOVOR DAJE MOČ

ŠOLA NA DALJAVO

TOM TELEFON

POUK NA DALJAVO - NE POZABI

PROJEKT POGUM

Opozarjanje na šolo AMD Dravograd

ZADNJE SLIKE

PRIJAVA