Spoštovani!

Obveščamo vas, do bo zaradi investicijskih del promet na trasi ceste Podklanc - Dobrava oviran in občasno onemogočen. Občina Dravograd, šola Dravograd in prevozniki so se dogovorili sledeče:

• izvaja se prevoz na relaciji (obvoz) Dobrava – Črneče – Dravograd (13 otrok) Arauš s.p.
  • izvaja se prevoz na relaciji Tolsti Vrh – Podklanc (za enkrat vstopna/izstopna postaja Klančnik) - Dravograd (14 otrok) Nomago d.o.o.
  • časovnica relacije Tolsti Vrh – Podklanc - Dravograd se zjutraj ustrezneje prilagodi
  • informacije o spremembi in nove sezname vozačev posreduje izvajalcem šola
  • šola obvesti tudi starše in vozače
  • dogovor velja od petka 16. novembra 2018 do nadaljnjih sprememb na projektu
  • vozni red prevozov

Hvala za razumevanje!

Ravnateljica šole:

Danijela LEDINEK

16. oktober - SVETOVNI DAN HRANE

s sloganom - Naša dela so naša prihodnost -

16. oktober je Organizacija Združenih narodov (OZN) razglasila za svetovni dan hrane, v spomin na leto 1945, ko je bila ustanovljena Svetovna organizacija za hrano in kmetijstvo (FAO).

Namen svetovnega dneva hrane je ozaveščanje javnosti , da na svetu živi več milijonov ljudi, ki so kronično podhranjeni. Hrana in voda kot osnovni dobrini za življenje, jim nista vsakodnevno dosegljivi.

Hkrati pa opozarja tudi na dejstvo, da je več kot milijarda ljudi prekomerno hranjenih in je hrana postala že odpadek.

V Sloveniji vstopamo v zaporedje dogodkov na temo HRANA, PREHRANA, ZDRAVJE z motom

Mi  In  Okolje  Skupaj

Organizatorka šolske prehrane: Elizabet Negovec Kopmajer

Sadjarsko društvo Dravograd vljudno vabi na:

1. Otvoritev razstave sadja,

ki bo v torek, 2. oktobra 2018, ob 19. uri v avli Osnovne šole Dravograd.

Razstava bo odprta do petka 5. oktobra v času šolskega pouka. Na razstavo povabite tudi vaše domače, sosede in znance. Zaželeno je, da za razstavo, ki jo bomo pripravljali dan prej od 17. ure dalje, prispevate kakšno zanimivo vrsto ali sorto sadja.

Preberite več: Vabilo na jesenske dogodke

Vljudno vas vabimo na tradicionalno praznovanje krajevnega praznika ob 96. obletnici priključitve Libelič nazaj k matični domovini.

»JESENSKO DRUŽENJE ali DAN ODPRTIH VRAT«

bo v nedeljo, 30. septembra 2018 ob 14. uri,