Spoštovani!

Obveščamo vas, do bo zaradi zaprtja ceste Bukovje - Trbonje do nadaljnjega spremenjen vozni red na relacijah Dobrava in Bukovje. Občina Dravograd, šola Dravograd in prevoznik so se dogovorili sledeče:

-          prihod v šolo je po ustaljenem voznem redu

-     odhod domov :

• Dobrava ob 13.50
  • Bukovje ob 13.55

Hvala za razumevanje!

Ravnateljica šole:

Danijela LEDINEK

Spoštovani!

Obveščamo vas,

da se zaradi vzdrževalnih del na viaduktu Podklanc , pri prevozniku Nomago na relaciji Tolsti Vrh – Podklanc,   spremeni vstopna in izstopna postaja, ki je za enkrat pri KLANČNIKU. Sprememba velja od ponedeljka, 21. 01. 2019 naprej in velja do preklica.

Hvala za razumevanje!

Ravnateljica šole:

Danijela LEDINEK

Tudi v tem šolskem letu bodo v Mladinskem centru Dravograd izvajali številne aktivnosti, ki bodo namenjene različnim starostnim skupinam. Nekaj dejavnosti je namenjenih tudi šolski mladini.
Ustvarjalno izobraževanje - delavnice za otroke (pričetek po 15. decembru 2018).
Pomoč osnovnošolcem pri pisanju nalog.

Vljudno vabljeni
dajavnosti MC 2018.