ODPRIMO TELOVADNICE V ČASU ŠOLSKIH POČITNIC

hura prosti cas

Športni program je namenjen otrokom od 6. do 15. leta, ki želijo svoj prosti čas med počitnicami preživljati v družbi vrstnikov na športnih površinah.

Športne aktivnosti bodo potekale v času prvomajskih počitnic med 27.4. - 30.4.2019 in v času poletnih počitnic med 26.8. - 30.8.2019.

V aktivnosti bodo vključene različne športne panoge, ki se bodo odvijale v telovadnici OŠ NT Dravograd po predvidenem urniku:

Preberite več: »HURA, PROSTI ČAS«

pesbus

V mesecu aprilu bomo na naši šoli zopet poskrbeli za zdravje in dobro počutje. Od 23. aprila do 26. aprila se bomo v šolo podali s PEŠBUSOM, ki ga naši učenci že dobro poznajo. K projektu smo povabili tudi društva, ki so aktivna v naši občini, zato se našega medgeneracijskega druženja posebej veselimo.

PEŠBUS je projekt, ki spodbuja učence, da bi v šolo prihajali peš, navaja jih na točnost in samostojnost. Sproščen pogovor med hojo pa krepi medsebojne odnose. Vabimo vas, da se PEŠBUSA tudi v tem šolskem letu v čim večjem številu udeležite.

Preberite več: PEŠBUS

Spoštovani učenci in starši.
Obveščamo vas, da je prišlo do spremembe datuma delovne sobote, ki bi morala biti 11.5.2019.
Zaradi sodelovanja na prireditvi Šport in špas bo naša delovna sobota, 25.5.2019.

S spoštovanjem.

Kolektiv šole

Spoštovani!

Obveščamo vas, do bo zaradi zaprtja ceste Bukovje - Trbonje do nadaljnjega spremenjen vozni red na relacijah Dobrava in Bukovje. Občina Dravograd, šola Dravograd in prevoznik so se dogovorili sledeče:

-          prihod v šolo je po ustaljenem voznem redu

-     odhod domov :

• Dobrava ob 13.50
  • Bukovje ob 13.55

Hvala za razumevanje!

Ravnateljica šole:

Danijela LEDINEK

Spoštovani!

Obveščamo vas,

da se zaradi vzdrževalnih del na viaduktu Podklanc , pri prevozniku Nomago na relaciji Tolsti Vrh – Podklanc,   spremeni vstopna in izstopna postaja, ki je za enkrat pri KLANČNIKU. Sprememba velja od ponedeljka, 21. 01. 2019 naprej in velja do preklica.

Hvala za razumevanje!

Ravnateljica šole: