Spoštovani.

Z veseljem sporočam novico, da nam je uspelo začasno sanirati streho šole. Nevarnosti trenutno ni vec in jutri boste  lahko prišli varno v šolo. Parkirate lahko tudi za šolo.

Lahko noč.           Marjeta Podgoršek Rek, ravnateljica šole

Spoštovani.

V sredo, 13. 12. 2017, odpade pouk na podružnični šoli Ojstrica zaradi slabih vremenskih razmer.

Na matični šoli pouk v sredo bo. Učence in starše prosimo za previdnost. Zadrževanje okoli starega dela šole in za šolo je prepovedano. Zjutraj in po pouku bo organizirano v okolici šole varstvo prostovoljcev Zveze šoferjev, tako da bo za varnost čim bolj poskrbljeno. Zaradi del na strehi bo zaprta cesta za šolo, parkiranje za šolo ne bo možno. Vse zaposlene in obiskovalce naprošamo, da parkirajo pri hotelu Traberg in pridejo v šolo peš. Organizirano bo tako jutranje varstvo kot podaljšano bivanje. Izvajal se bo tudi Zdrav življenjski slog. Vse ostale popoldanske dejavnosti (zunanji izvajalci) bodo v terminu od 13. 12. do 15. 12. 2017 začasno odpadle. Šolski prevozi iz vseh smeri so začasno urejeni.

V primeru poslabšanja razmer vas bomo pravočasno obvestili po IP telefoniji, Koroškem radiu, KTV Dravograd in na naši spletni strani šole.

Lep pozdrav.                                      Marjeta Podgoršek Rek, ravnateljica šole.

Spoštovani!

Občina Črna na Koroškem bo tudi v smučarski sezoni 2016/17 omogočila vsem osnovnošolcem iz drugih občin ugodno smučanje na smučišču v Črni.

Cena dnevno – nočne vozovnice je 50€, posameznik pa mora ob nakupu predložiti tudi lansko magnetno vozovnico ali fotografijo ter 50 €. Vozovnica omogoča učencem dnevno vožnjo na smučišču Črna.

Preberite več: Smučarske vozovnice za osnovnošolce v sezoni 2017/2018

Spoštovani.

Zaradi prevelike nevarnosti in poškodb na strehi šole je šola v torek, 12. 12. 2017 zaprta.
Zadrževanje v okolici šole je zaradi tega prepovedano.

Podružnična šola Ojstrica je zaprta zaradi izpada elektrike in odpovedi šolskih prevozov zaradi ovir na cesti.

Vsi delavci obeh šol ostanejo jutri doma.

Odpovedane so tudi vse dejavnosti na šoli.

Nadaljnja obvestila boste prejeli preko SMS sporočil, spremljajte obvestila po Koroškem radiu, Valu 202
in na naši spletni strani šole.

Lep dan. Marjeta Podgoršek Rek, ravnateljica šole

DAN SLOVENSKE HRANE 2017

V petek, 17. 11. 2017 sta bili v okviru DNEVA SLOVENSKE HRANE in projekta TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK za učence in učitelje pripravljeni razstavi na temo - HRANA IZ LOKALNEGA OKOLJA .

Iskrena hvala DRUŠTVU KMETIC DRAVOGRAD in TURISTIČNI KMETIJI KLANČNIK za zanimivi, predvsem pa poučni predstavitvi lokalno pridelane hrane.

Elizabet Negovec Kopmajer

profesorica gospodinjstva