Spoštovani starši in učenci podružnične šole Ojstrica.

V torek, 19. 12. 2017, bo pouk na podružnični šoli Ojstrica potekal normalno. Šolski prevozi so organizirani.

Lep pozdrav.                                                       Marjeta Podgoršek Rek, ravnateljica šole

Spoštovani.

V ponedeljek, 18. 12. 2017, bo pouk na podružnični šoli Ojstrica potekal na daljavo preko računalnika. Šola bo zaprta. Šolski prevozi bodo ta dan odpovedani, saj še zmeraj obstaja prevelika nevarnost lomljenja dreves. To odločitev smo sprejeli skupaj s predstavniki Civilne zaščite in prevoznikom.

Učiteljice bodo o pouku na daljavo individualno obvestile starše in učence.

Nadaljnje informacije prejmete starši učencev Ojstrica individualno v ponedeljek, lahko pa si preberete tudi na spletni strani šole.

Lep pozdrav.                                                             Marjeta Podgoršek Rek, ravnateljica šole

Na Ojstrici so v tem šolskem letu učenci dobili preurejeno šolo. Šola je bila energetsko sanirana, zamenjana so bila okna, dobili so novo fasado in ogrevanje na sekance. Največja pridobitev pa je večnamenska dvorana, ki jo koristijo naši učenci, krajani in drugi najemniki v dogovoru z vodstvom šole. Ker je šola v dogovoru z Občino Dravograd in lokalno skupnostjo od februarja upraviteljica večnamenskega prostora, objavljamo hišni red in cenik najema. Objavljen je  TUKAJ.

Marjeta Podgoršek Rek, ravnateljica šole.