Spoštovani starši in dragi učenci!nvs

Ministrstvo za šolstvo in šport nas je z novo okrožnico obvestilo, da se z dnem 19. 4. 2021 nadaljuje pouk za osnovne šole za vse učence od 1. do 9. razreda v šoli.

Pravila in omejitve oziroma zaščitni ukrepi pa veljajo v celoti enaki, kot so veljali v tednu pred zaprtjem. To pomeni med drugim, da je uporaba zaščitnih mask za učenke/učence od 6. razreda oziroma od dopolnjenega 12. leta dalje v vseh razredih OBVEZNA.

Za ostale učenke/učence pa je nošenje maske priporočljivo.

Pouka naj se udeležijo le zdrave učenke/učenci.

Starše opozarjamo na OBVEZNO uporabo mask v šoli in na zunanjih površinah šole.

Pomembno je tudi, da bo:

• prevoz potekal po že obstoječem urniku,
  • prijava na prehrano pa prav tako po ustaljenem redu.

Prosimo, da se zgoraj napisanega držimo, saj s tem poskrbimo in zaščitimo sebe ter vse v naši bližini, ker s tem zmanjšamo tveganje in širjenje okužbe z novim virusom.

Vse dobro in ostanimo zdravi!

Ravnateljica Danijela Ledinek

Spoštovani starši in dragi učenci!nvs

Ministrstvo za šolstvo in šport nas je z novo okrožnico obvestilo, da se z dnem 12. 4. 2021 ponovno odpirajo tudi osnovne šole za vse učence od 1. do 9. razreda.

Za ostale učenke/učence pa je nošenje maske priporočljivo.

Pouka naj se udeležijo le zdrave učenke/učenci.

Pouk bo izveden po urniku, prav tako jutranje varstvo, podaljšano bivanje in prevozi.

Prijava in odjava na prehrano bo potekala po že ustaljenem redu (kuhinja ali blagajna).

Z veseljem vas ponovno pričakujemo v šolskih prostorih.

Vse dobro in ostanimo zdravi!

Kolektiv šole in ravnateljica Danijela Ledinek

Spoštovani starši!

Z odlokom se zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni COVID-19 začasno prepoveduje zbiranje ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja za čas od 1. do 11. 4. 2021.

To pomeni, da bo v navedenem času potekal pouk na daljavo preko spletnih učilnic in videokonferenčnega sistema Zoom. Pouk bo za vse učence potekal po že obstoječem urniku, kot je potekal tudi do sedaj v šoli.

Vsi, ki nimate možnosti za delo na daljavo zaradi težav z elektronsko opremo, se za pomoč obrnite na razrednike ali na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Za učence od 1. do 3. razreda je zagotovljeno nujno varstvo, če sta oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji ter zaposleni v poklicnih gasilskih enotah. Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca. O uveljavljanju nujnega varstva ste bili starši otrok 1. VIO obveščeni že preko razredničark. Poskrbite, da boste potrdilo o zaposlitvi oddali svoji razredničarki pravočasno, to je do torka, 30. 3. 2021 do 13.00 ure.

Pazite nase in ostanite zdravi. Želim vam lepe velikonočne praznike.

Danijela Ledinek, ravnateljica

ŠOLA NA DALJAVO