Select menu item

Sprejem prvošolcev na podružnični šoli Libeliče

Sprejem prvošolcev na podružnični šoli Libeliče

Letos smo se razveselili večjega števila prvošolčkov, in sicer smo medse sprejeli 6 prvošolčkov. To so: Taja, Nina, Skye, Aleks, Tit in Blaž. Rumeno rutico so jim nadeli najstarejši učenci iz 5. in 4. razreda ter jih tako svečano sprejeli v našo šolsko skupnost. Prelepo pesmico so zapeli učenci pevskega zbora pod vodstvom učiteljice Anite Kordež Grögl. Vse navzoče je pozdravila tudi vodja naše podružnice učiteljica Helena Knez.

V učilnici je prvošolčke in njihove starše seznanila z varnostjo v prometu policistka iz PP Dravograd. Nato je sledila zaobljuba prvošolčkov, da bodo vestno skrbeli za svoje šolske potrebščine, da bodo redno pisali domačo nalogo in ubogali učiteljico. V kuhinji pa jih je čakalo presenečenje za 1. šolski dan, katerega so bili zelo veseli. Vsem prvošolčkom želimo dobro počutje na šoli in uspešno šolsko leto.

Razredničarka Tanja Ošlak

O avtorju
Dostopnost