OBISK

Na šoli radi medgeneracijsko sodelujemo. Tako smo v torek, 12. 12. 2023, medse povabili upokojene delavce naše šole.

Krajši plesno-pevski program, ki smo ga pripravili za njih, sta prisrčno povezovala Mari iz 2. c in Nace iz 3. b.

Tudi ravnatelj šole jih je pozdravil in povedal, da smo veseli njihovega obiska.

Bivša učiteljica fizike, gospa Maja Gregorič, nam je povedala nekaj ganljivih besed in dodala, da morajo biti učenci ponosni, da hodijo na šolo Neznanih talcev Dravograd, ker je to dobra šola.

Sledilo je kosilo, ki so ga za nas in naše bivše delavce pripravili v kuhinji šole. Ob prijetnem klepetu je dopoldan prehitro minil.

Snidenje je bilo prijetno, pogovor pa poln spominov na čas, ko smo delali skupaj.