Šolski šov talentov

Dan samostojnosti in enotnosti smo proslavili 22. 12. 2023 s kulturno prireditvijo v telovadnici šole. Prireditev so z državno himno otvorili učenci 9. razredov, nato pa so ob kitarski spremljavi Ožbija Kunca recitirali pesmi z domovinsko vsebino.

Obisk Božička nas je popeljal v neformalni del prireditve, ki smo jo poimenovali “Šolski šov talentov”. Učenci, ki so bili v novembru sprejeti na avdiciji in so se prebili v drugi krog, so ves mesec pridno vadili svoje točke pod mentorstvom učiteljice Anje in Martine.

Zvrstilo se je 19 odličnih pevskih, plesnih, instrumentalnih in čarovniških točk, ki je vsaka po svoje navdušila občinstvo. Po tesnem izidu točkovanja je žirija sklenila, da na prva tri mesta uvrsti Aljaža Pečovnika, Tiso Golob in Katarino Zeme.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim, ki ste zbrali pogum in pokazali svoj izjemni talent!

Anja Roger in Franja Šmon Drevenšek