Otvoritev prenovljene jedilnice in avle

V sredo, 6.3.2024, smo imeli na Osnovni šoli Neznanih talcev Dravograd otvoritev prenovljene jedilnice in avle. Zbrali smo se skupaj z učenci za otvoritev, ki je potekala po sledečem programu: Pred jedilnico v avli je najprej učitelj Andraž Rotovnik zaigral na harmoniko, nato pa je ravnatelj Lovro Plimon pozdravil vse prisotne učence in učitelje. Ravnatelj je prijazno povabil učence k skupnemu odvezu traku, kar je uradno otvorilo prenovljeno jedilnico, ki smo si jo skupaj ogledali in mirno zasedli svoja mesta. Sledila je plesna točka učenk 6. B in 6. C pod mentorstvom učiteljice Silvije Ravnikar, ki so jo same oblikovale in se jo naučile na zimski šoli v naravi na Treh kraljih. Besedo je prevzel ravnatelj in na kratko ponovil pomen kulturnega obnašanja v jedilnici ter avli ter opozoril na skrbno ravnanje z novim pohištvom. Učencem smo razdelili posladek v katerem so uživali med poslušanjem glasbene popestritve v produkciji učiteljic Anje Roger in Martine Kovač na saksofonih. Dogajanje smo zaključili s pospravljanjem nove jedilnice in odhodom k pouku.

Hvala vsem, ki ste sodelovali pri obnovi prostorov in pripravi tega izjemnega dogodka. Veselimo se skupnih trenutkov v prenovljenih prostorih!