Učitelji nazaj v šoli – nadgradnja naših digitalnih kompetenc

Na Osnovi šoli Neznanih talcev Dravograd so se učitelji nedavno posvetili štirim izobraževanjem, ki so bila poučna, zanimiva in koristna. Pod sloganom Digitalne kompetence 2023 je podjetje Kadring d.o.o. v sodelovanju z Ministrstvom za digitalno preobrazbo za učitelje in vse strokovne delavce na šoli pripravilo štiri izobraževanja, ki so potekala v novembru 2023 in eno v okviru pedagoške konference. Skupaj smo spoznavali tematike, ki zajemajo Praktično uporabo ChatGPT za učitelje, Praktično uporabo pragrama Canva in Predstavitev dela z VR očali in VR ter AR teholigij, nazadnje pa smo imeli še izobraževanje na temo Varnosti na spletu. Vsako izobraževanje je trajalo dve uri in je predstavljalo pomemben korak k izboljšanju naših digitalnih kompetenc.

Predavateljem in organizatorjem smo hvaležni za vsa pridobljena znanja, ki nam bodo zagotovo prav prišla tako v šoli kot doma.