Rezultati natečaja za likovna in literarna dela na temo »Naravne in druge nesreče – Požar v naravi« v šolskem letu 2023/2024

Učenci naše šole so sodelovali na natečaju »Naravne in druge nesreče – Požar v naravi«. Namen natečaja je bil ozavestiti in informirati otroke, da je mogoče s preventivnim znanjem in ravnanjem nekatere naravne in druge nesreče preprečiti, pri nekaterih nesrečah pa lahko sami pripomoremo k zmanjšanju škode oz. lahko sebi ali komu drugemu rešimo življenje.

Po izboru regijske komisije za izbor likovnih del v kategoriji učencev prvega triletja OŠ je prejel nagrado učenec Nik Verovnik iz 2. a, po izboru literarnih del v kategoriji učencev prvega triletja OŠ pa sta nagrado prejela Laura Dobrun in Lukas Drevenšek iz 3. a razreda.

Nagrajencem iskrene čestitke!

Mentorici Renata Šumah in Polona Krajnc