Select menu item

Didaktični kozolec

Didaktični kozolec

Naša Gozdna učna pot NA GRAD v Dravogradu je bogatejša za didaktični kozolec, kjer se lahko učenci in ostali obiskovalci gozdne učne poti naučijo kaj več o drevesnih vrstah. Didaktični kozolec so nam pomagali narediti, postaviti in otvoriti številni donatorji:

Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd, Planinski krožek Mladi planinci, Občina Dravograd, župan, Planinsko društvo Dravograd z markacisti, Medobčinsko društvo brigadirjev Koroške, Slovenski državni gozdovi d. o. o., Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Slovenj Gradec, Krajevna enota Dravograd – Prevalje, Šolski center Slovenj Gradec, Srednja šola Slovenj Gradec in Muta, Program lesarska šola, Turistično društvo Dravograd, Turistično društvo Slovenj Gradec, Kmetija Krajnc, Kralj Simon, Plat, Mežica, Kmetija Dobrnik,  Selovec, Šentjanž pri Dravogradu, Odkup, predelava in prodaja lesa, Miran Žvikart s. p., Trbonje, Gozdarstvo Garnuš d. o. o., Šentjanž nad Dravčami, Vuzenica, WINOA Abrasiv Muta, d. o. o., Muta, Innoduler d. o. o., Pameče, Slovenj Gradec, Kristal steklarstvo, montaža in trgovina d. o. o., Podklanc, Dravograd, Ekstera d. o. o., Poljana, Prevalje, CNC Paradiž d. o. o., Šentjanž pri Dravogradu, KOGRAD d. o. o., Šentjanž pri Dravogradu, Inox Jehart d. o. o., Šentjanž pri Dravogradu, Baja Design, Črneče.

Hvala vsem za vašo pomoč.

Mentorici planinskega krožka:Nataša Kovše in Franja Šmon Drevenšek

O avtorju
Dostopnost